Försäljning eller uthyrning av Toyota-relaterade delar och bilar. Glöm inte att ange S: för säljes eller U: för uthyrning och riktpris samt vart i landet bilen/delarna finns! Håll tråden kort och uppdatera/editera första inlägget vid svar på frågor så vi andra slipper läsa igenom hela tråden.
Företag hänvisas till Företagsannonser
Kategoriregler
Försäljning eller uthyrning av Toyota-relaterade delar och bilar. Glöm inte att ange S: för säljes eller U: för uthyrning och riktpris samt vart i landet bilen/delarna finns! Alla diskussioner måste tillhöra annonsens ämne.
Håll tråden kort och uppdatera/editera första inlägget vid svar på frågor så vi andra slipper läsa igenom hela tråden.
Företag hänvisas till Företagsannonser
Har ett par Svarta 16" OZ fälgar jag vill sälja. Dom har suttit på min Mr2a så är bultdelning 5x114.3. 2st av dom är 7.5" breda ET37 och dom andra 2 är 8"breda ET40. Sitter som en smäck på en Mr2a. 2st utav däcken är knappt slitna " suttit fram " dom andra 2 är slitna men godkända. Perfekta fälgar för bus och lek eller varför inte ha dom som banfälgar?.
Här är en bild dock skitiga på denna bilden
Pris : hade tänkt mig iaf 4000kr för dom.
Senast redigerad av Proberas den mån 12 mar 2012, 11:42:23, redigerad totalt 3 gång.
▲Bilar▲
«Mitsubishi Evo 2 Vänsterstyrt Monster - Kör
«Skoda Superb Kombi 12 - Kör
«Toyota MR2 Turbo 92 "Nymans gamla" - Såld
«Audi A4 3.0 Avant Quattro 02)- Såld
«Toyota Corolla T-Sport 05 - Såld
«Toyota Starlet 79 - Såld
«Toyota Celica GTi 91 - Såld http://www.garaget.org/proberas