Köp eller hyra av Toyota-relaterade delar och bilar. Glöm inte att ange K: för köpes eller H: för Hyres. Håll tråden kort och uppdatera/editera första inlägget vid svar på frågor så vi andra slipper läsa igenom hela tråden.
Företag hänvisas till Företagsannonser
Kategoriregler
Köp eller hyra av Toyota-relaterade delar och bilar. Glöm inte att ange K: för köpes eller H: för Hyres. Alla diskussioner måste tillhöra annonsens ämne.
Håll tråden kort och uppdatera/editera första inlägget vid svar på frågor så vi andra slipper läsa igenom hela tråden.
Företag hänvisas till Företagsannonser
Har lite fucked upp ledningsnät på min mr2, så funderade på om det är någon som kanske har ett fungerande originalledningsnät liggande till en mr2 turbo?
Vill gärna ha alla näten, tror det är 4 st. Ett under fronthuven, ett i kupen, ett till motorn och ett till bagaget.
Om det är någon som har något av näten hemma, så är jag sugen
Hör av er!
0703571170 karlsson_pontus@hotmail.com