Försäljning eller uthyrning av Toyota-relaterade delar och bilar. Glöm inte att ange S: för säljes eller U: för uthyrning och riktpris samt vart i landet bilen/delarna finns! Håll tråden kort och uppdatera/editera första inlägget vid svar på frågor så vi andra slipper läsa igenom hela tråden.
Företag hänvisas till Företagsannonser
Kategoriregler
Försäljning eller uthyrning av Toyota-relaterade delar och bilar. Glöm inte att ange S: för säljes eller U: för uthyrning och riktpris samt vart i landet bilen/delarna finns! Alla diskussioner måste tillhöra annonsens ämne.
Håll tråden kort och uppdatera/editera första inlägget vid svar på frågor så vi andra slipper läsa igenom hela tråden.
Företag hänvisas till Företagsannonser
hej va längesen jag använde den, men har för mig att det va rätt lätt att ställa in. Här är en länk med lite info om den, där står det om FCD http://www.hopupracing.com/hkspfcffumas.html
den kosta rätt mycket ny, men den är ju rätt gammal så 1000:- eller bud
scape_2_paradise skrev:Tar den direkt, om den är lätt att ställa in och är till rätt pris.
Vad betyder : FCD?
Pris?